Edycja Świętego Pawła

Nowości:

SKRÓCONE GODZINY PRACY

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek 27 czerwca, Centrum Logistyczne we Wrzosowej będzie otwarte krócej. Zapraszamy  w godz. 8.00 - 12.00. Za utrudnienia przepraszamy.

MEDAL PAMIĄTKOWY PTWK 

W 100-lecie działalności edytorskiej zostaliśmy wyróżnieni Medalem Pamiątkowym od Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek!

WARSZAWSKIE TARGI KSIĄŻKI

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko 124/D15 podczas Warszawskich Targów Książki, które odbędą się w dniach 22-25 maja na Stadionie Narodowym.

PISMO ŚWIĘTE W PROMOCYJNEJ CENIE!

Z okazji długo oczekiwanego wydarzenia jakim jest kanonizacja Jana Pawła II proponujemy naszym klientom atrakcyjne ceny na Pismo Święte w różnych formatach. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji na www.edycja.pl oraz w księgarniach firmowych!

FENIKS 2014

Z radością informujemy, że płyta "Golgota Jasnogórska" zdobyła nagrodę FENIKS 2014 na Targach Stowarzyszenia Wydawców Katolickich w kategorii muzyka chrześcijańska.

XX TARGI WYDAWCÓW KATOLICKICH

Edycja Świętego Pawła
zaprasza na
XX Targi Wydawców Katolickich
3 - 6 kwietnia 2014 roku
Arkady Kubickiego
Zamek Królewski w Warszawie
STOISKO NR 73

BY CODZIENNIE ODKRYWAĆ SŁOWO…

Już w sprzedaży nowy miesięcznik "Od Słowa do Życia".
Przejrzysta i dopracowana szata graficzna ułatwia korzystanie z tej wyjątkowej liturgicznej pomocy, która zawiera:

- pełne teksty mszalne
- wszystkie czytania liturgiczne
- wprowadzenia do codziennej liturgii
- rozważania do każdego czytania
- obrzędy Mszy św.

Pierwszy numer obejmuje cały okres Wielkiego Postu. Udostępniając pełne teksty liturgii mszalnej pragniemy pomóc czytelnikom w zasłuchaniu się w Boże Słowo proponowane nam w okresie Wielkiego Postu, aby przeżyć go jak najbardziej owocnie dla naszego życia duchowego, gdyż jak usłyszymy w liturgii pierwszej niedzieli tego okresu nie samym chlebem żyje człowiek. I obyśmy o tym nigdy nie zapominali, a nasze czasopismo niech w tym skutecznie pomaga.
Więcej na www.odslowadozycia.pl

AUDYCJA O TEŚCIACH I MŁODYCH W RADIU MARYJA

We wtorek 14 stycznia 2014 roku na antenie Radia Maryja wystąpili autorzy poradnika "Teściowie i młodzi. Jak to ma działać?": Małgorzata i Jan Wilkowie oraz Anna Zajic, a także przedstawiciel wydawnictwa Edycji Świętego Pawła, br. Zbigniew Gawron.


KALENDARZE I TERMINARZE 2014

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Sprzedaż kalendarzy i terminarzy na rok 2014 trwa w naszym sklepie internetowym oraz biurze sprzedaży.


PISMO ŚWIĘTE W NOWYM FORMACIE

Z końcem września ukazał się nowy format Pisma Świętego. Na prośbę czytelników zwiększyliśmy czcionkę oraz wielkość Pisma, by osoby starsze czy słabowidzące, ale również dzieci mogły bez problemów korzystać z Ewangelii. Zapraszamy do zakupów na www.edycja.pl

Otucha dla ducha
Pustynia w mieście
Obietnica
Od Słowa do Życia
Oczy anioła

Bestsellery:


YOUCAT

Powiedzieć TAK
Jan Paweł II. Biografia

Jan Paweł II. Biografia

Encyklika Lumen Fidei

W rytmie serca

W rytmie serca

Czytelnia:

Oczy anioła
Oczy anioła
Pismo Święte A4
Pismo Święte A4
Biblia dla rodziny

Od Słowa do Życia nr 3

Obietnica
Jan Paweł II. Biografia
Jan Paweł II. Biografia

Teściowie i młodzi
Jak to ma działać?
przejdź do czytelni ...