Struktura

Struktura

Siedziba:
Edycja Świętego Pawła
ul. Św. Pawła 13/15
42-221 Częstochowa
NIP 5730302733
REGON 04000051700022
Kontakt:
e-mail: edycja@edycja.com.pl
tel.: 34 362 06 89
tel.: 34 372 34 34
fax: 34 362 09 89
pon.-pt. 8.00 – 16.00
Redakcja:
e-mail: sekred@edycja.com.pl
tel.: 34 372 34 34

Licencje zagraniczne:
e-mail: rights@edycja.pl
tel.: 34 372 34 47

Redakcja czasopism liturgicznych:
„Od Słowa do Życia”
e-mail: redakcja@odslowadozycia.pl
www: odslowadozycia.pl
„Dzień Pański”
e-mail: dzienpanski@edycja.com.pl
www: dzienpanski.pl

Dział produkcji:
e-mail: produkcja@edycja.com.pl
tel.: 34 372 34 55

Dział finansowy i administracji:
e-mail: ksiegowosc@edycja.com.pl
tel.: 34 372 34 34

Obsługa sprzedaży:
tel.: 34 372 34 38

Obsługa zakupów:
tel.: 34 372 34 40

Dział IT:
Informatyk:
e-mail: informatyk@edycja.com.pl
tel.: 34 372 34 66
Dział handlowy:
ul. Hutnicza 46
42-263 Wrzosowa
e-mail: clwrzosowa@edycja.com.pl
tel.: 34 370 83 50

Ehurtownia Edycji Św. Pawła:
www: ehurtownia.edycja.com.pl

Weryfikacja płatności:
e-mail: windykacja@edycja.com.pl
tel.: 34 370 83 64

Obsługa towarów handlowych:
e-mail: zakupy@edycja.com.pl
tel.: 34 370 83 63

Zamówienia i prenumerata:
e-mail: prenumerata@edycja.com.pl
tel.: 34 370 83 53

Marketing:
e-mail: marketing@edycja.com.pl
tel.: 34 370 83 69

Promocja:
e-mail: promocja@edycja.com.pl
tel.: 34 370 83 68

Magazyn pomocniczy – Gniezno:
ul. Spichrzowa 16
62-200 Gniezno
e-mail: bsgniezno@edycja.com.pl
tel.: 61 426 26 08